OdporúčameZaložiť web alebo e-shop
My
                                               KAŽDÝ SVOJE v skratke                    

 

                                Ta kde bolo, tam bolo za deväť a pol horami a i das za jednym dolom, v krajine kde sa jedli ponorky a potápalo sa v kukurici, sa neviem čo stalo, bo my sme vznikli vof Prešove. Vznikli sme vskutku ňekompľikovanym spôsobom. Po otázke: " Ta co, robime kapelu?" , zaznelo zborové: " Ta ňe!" . A to bol presne moment zrodu kapely KAŽDÝ SVOJE. Ten moment si pamätám dodnes, pamätám si úplne jasne, že to bolo presne  dakedy pred siedmimi rokmi. To sme zos dvoma špaňelkami a sadou kartonových krabicoch skúšali hrať fantasy  power art ska-punk rock, čo nám aj celkom išlo, ale  len dovtedy kým nám dachto povedal, že to vôbec neni fantasy  power art ska-punk rock. No my ako bojovníci, silný sťa dubová skriňa,  sme sa vôbec, ale vôbec, nedali odradiť a veselo sme produkovali jeden fantasy power art ska-punk rockový hit  za druhým.

Vyvíjali sme sa vcelku normálne, podobne ako väčšina kapiel. S postupom času sme z kapely odchádzali, vracali sa späť do kapely, brali sme nových členov, lúčili sme sa so starými členmi, lučili sa s novými členmi a vítali sme späť starých členov, začínali nám rásť fúzy a čím ďalej tým sme si kupovali väčšie topánky. Čiže sami vidíte, že išlo o vývoj normálny, ba priam až prirodzený. Aj keď samozrejme nejaké tie výchylky z ničím nerušeného prirodzeného vývoju boli. Napríklad ja, aj keď som bol v skupine s bezproblémovým tuctovým vývojom, som sa doteraz nenaučil jesť tekvicový prívarok, aj napriek tomu, že som počul, že naučiť sa jesť tekvicový prívarok patrí  ku klasickému, bežnému vývoju kapely. Asi najväčšou  neprirodzenou výchylkou z  vývoja, našej fantasy power art ska-punk rockovej kapely, bol  rok, keď sme sa premenovali na DVA FALATY CHĽEBA a začali hrať  neo trash elektro pop techno. Sami vidíte, že to bol veľký a naozaj neobyčajný skok. Áno súhlasím s vami. Skočiť z fantasy power art ska-punk rocku na neo trash elektro pop techno je neprirodzené,  povedal by som až neočakavateľne neprirodzené. Ale aj napriek tomu sme s projektom DVA FALATY CHĽEBA zažili celkom  príjemnú odozvu publika na prvom ročníku imROCK festu v  letnej terase  Caribic  v Prešove.
Ale ako sa  končila jeseň 2006, tak  sa končil aj názov DVA FALATY CHĽEBA, keďže sme si zohnali nového basgitaristu i gitaristu, ktorí nechceli hrať neo trash elektro pop techno,  vrátili sme sa späť k fantasy power art ska-punk rocku. Ale keďže nám ešte stále vraveli, že to čo hráme neni vôbec fantasy power art ska-punk rock tak sme sa na to vykašľali a  začali sme  hrať KAŽDÝ SVOJE, čo hráme doteraz.   

                                Na záver by som sa ešte rád poďakoval kapelám, ktoré nám veľmi pomohli. Keď bolo treba požičali nám repraky, a podporovali nás v ďalšej tvorbe.

Ďakujeme kapelám:  Dalla Mattina Alla Sera, Temple, Sayan Krates... 

Zodpovedný páchatelia tejto hudobnej činnosti:

 

  Bc. Imrich "imre" Bartošík - Spev, Kazoo

Peter "Kovo" Kovalčík - Bicie 

      Filip "feelipe" Činčala - Bassgitara

Ing. Peter "Rosoľ" Rosoľanka - Gitara

 

EX páchatelia hudobnej činnosti :

 

Lenka "Lenka" Gogová - Spev     

Bc. Michal "Mišo" Havadej - kláves, spev

  

 


                                                 


                                                                                        www.zivotpo.sk
 

 

Tvorba webových stránok na WebLahko.sk  |  Nahlásiť protiprávny obsah!  |   Mapa stránok